Inkei Gyermekekért Alapítvány "Menő menza program Inkén"

Az Inkei Gyermekekért Alapítványt 1998-ban Papp Sándorné és Tóth Lászlóné (akkori szülők) alapították. A kuratórium akkori tagjai : Tüske Lászlóné, Kiss Lajosné, Bencsik László, Czippán Jánosné, Üst Lászlóné.

Az alapítványt jelenleg a következő összetételű kuratórium vezeti:

Czippánné Szalai Magdolna kuratóriumi elnök,

Vargáné Bíró Melinda (iskola képviselője),

Tánczosné Kulcsár Lívia (az óvoda képviselője),

Hiti Józsefné (szülők képviselője).

Az alapítvány fő célja:

- Az Inkei Bethlen István Általános Iskola és az Inkei Napsugár Óvoda működési feltételeinek és eszközrendszerének javítása, fejlesztése.

- Hátrányos helyzetű , és tehetséges gyermekek támogatása

Aki a fenti célok elérésében segíteni kíván az adója 1 %-val megteheti azt.

Az alapítvány adószáma: 18768587-1-14

Köszönettel vesszük a felajánlásokat!

Az alapítvány 1998 óta évente több-kevesebb összeggel támogatja az óvoda és az iskola működését. 2018 január 1-től a Menő Menza pályázat 20 millió forint támogatása jelentős javulást hozott az iskola életében.

Programok:

2018.02.13

Szemléletformálás-Tájékoztató nap a gyermekek és családtagjaik számára.

Az egészséges ételek és étkezési szokásokról szóló tájékoztatás közben, szendvicseket, salátákat gyümölcsöket, süteményeket kínáltunk a gyerekeknek.